TEENUSED

Personaalne ja professionaalne teenindus 100 spetsialisti jõul.

Soovime pakkuda Soome parimat tööstustele suunatud pinnatöötlusteenust igas suuruses ettevõtetele. Meie eesmärk põhineb kogemusel ja kliendilubadusel: töökindlusel, kvaliteedil, kuluefektiivsusel ja partnerlusel.

Meie kliendilubaduse aluseks on:

• Professionaalne ja motiveeritud personal
• Kustumatu kirg arendada teenuseid ja tegevust
• Kattev tootevalik
• Geograafiline katvus
• ISO 9001 ja ISO 14001 kvaliteedi- ja keskkonnastandardid
• Valime õige pinnatöötlusmeetodi

Praktiliselt kõiki materjale saab värvida või töödelda, kui ainult valida õige meetod. Meetodi valikut mõjutab ka töödeldavate detailide hulk.

Sageli võib saavutada olulise kokkuhoiu ja märkimisväärseid tehnilisi eeliseid, valides näiteks pulbervärvimise asemel märgvärvimise – või vastupidi. Lisaks värvimisele ja pinnatöötlusele pakume ka muid nendega seotud teenuseid – logistika eest hoolitsemine, tootearendus ja -uuringud, koolitused ning tootedokumentatsiooni loomine.

EELTÖÖTLUS

Õnnestunud lõpptulemuse aluseks on õigesti valitud ja sooritatud eeltöötlus. Sõltuvalt töödeldavast tootest, kliendi soovidest ja värvimisjuhistest eeltöötleme pindu liiva-/alumiiniumoksiidi-/terasepuru pritsiga ja/või leelispesu ning Bonderite-töötlusega. Muuhulgas teostame erinevatele standarditele ja kvaliteedinõuetele vastavaid tulekindlate värvidega värvimistöid ning pinnatöötlust, mis tagab toote nõuetekohase koormusklassi.

 

Katame eri materjale nii automaatliinidel kui ka käsitööna. Töödeldav materjal võib olla milline tahes – mh. plastmass, metall ja puit saavad meie käes kvaliteetse ja toimiva pinna. Kaasaegsed seadmed ja suur võimsus tagavad erinevatele pinnatöötlusvajadustele alati parima lahenduse.

PULBERVÄRVIMINE

Pulbervärvimine on kiire, vastupidav ja keskkonnasõbralik metalltoodete kattemeetod. Pulbervärvid ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid ja nendega on tulemuseks tugev ja vastupidav värvipind, mis kaitseb toodet mehhaanilise ja keemilise kulumise eest. Vastupidavus saavutatakse kohe, kui detail on jahtunud. Kuna pulbervärv levib elektrilaengu tõttu kergesti väikestesse õõnsustesse ja nurkade taha, on see suurepärane valik mitmemõõtmeliste detalilide kattemeetodiks. Vastavalt kasutusobjektile ja vajadusele on saadaval eri tüüpi pulbervärve.

MÄRGVÄRVIMINE

Märgvärvidel on suurepärased korrosioonitõrjeomadused, hea ilmastikukindlus, mehhaaniline ja keemiline vastupidavus. Märgvärvimine on hea lahendus, kui toote materjal või mingi selle osa ei luba teist tüüpi värvide kasutamist. Näiteks toote kuumataluvus või detaili suurus- või kaaluklass võib välistada pulbervärvimise. Märgvärvimise võib valida ka soovitud värvitooni või värvilt nõutavate eriomaduste tõttu.

SPETSIAALKATTED

Spetsiaalkateteks on näiteks erinevad nano- ja keraamilised katted ning keemilised metallid.

 

Soovime anda oma klientide toodetele lisaomadusi. Spetsiaalkatetega saab näiteks parandada paatide libisemisomadusi, vähendada bakterite levikut või parandada kulumis- ja UV-kindlust.

SPETSIALISTITEENUSED JA TOOTEARENDUS

Aitame oma klientidel tootmisprotsesse hallata ja parandada ning osaleme värvimishangete opereerimisel ja konsulteerimisel. Loome erinevaid värvimissüsteeme ka nõudlikesse oludesse.

 

Tahame parandada meetodeid ja protsesse julge outside the box -mõtlemisega. Meie eesmärk on alati püüda leida kliendile konkurentsieelis. Oleme sageli analüüsinud kogu tootmisahelat ja leidnud viise, kuidas lisada kvaliteeti ja kuluefektiivsust. Meie spetsialistiteenuste hulka kuuluvad ka erinevad testid ja kontrollid, nagu näiteks Frosio-kontrollid.

LOGISTIKA- JA MUUD TUGITEENUSED

Ladustamis- ja transporditeenused tähendavad näiteks seda, et klient tellib meilt kauba otse liinile: me hoolitseme muu eest. Teenus võib laieneda kogu hanke- ja tarneahelale võtmed kätte -põhimõttel.

Innovaatilised ja kuluefektiivsed lahendused pinnatöötluseks.

Lainisalo arendab ja toob pinnatöötlusesse jätkuvalt uusi meetodeid. Tahame anda oma klientide toodetele lisaomadusi, näiteks parandada paatide libisemisomadusi, vähendada bakterite levikut või parandada kulumiskindlust. Värvipindadega saab mõjutada ka energiakulutust.

Erinevate lisaainetega ja sideainelahendustega on võimalik luua ka funktsionaalseid omadusi. Nendeks võivad olla muu hulgas iseeneslikult puhastuv, niiskust imev, gaasi absorbeeriv, siseõhku puhastav, bakterite levikut tõrjuv, elektrit juhtiv või hõõrdumist lisav omadus.

TESTIMIS- JA KONTROLLTEENUSED

  • • Soolaudu testid
  • • Tõmbetugevuse testid
  • • Ilmastikukoormuse testid
  • • Kulumiskindluse testid
  • • Protsessimõõtmised
  • • Oma Frosio-kontrolörid

Meil on oma laboratoorium, mis võimaldab tootearenduse kõrval läbi viia erinevaid analüüse ja värvimisstrandardite kohaseid kontrolle.

MEETODIVALIKUD & TOOTMISLAHENDUSED

Loome, arendame ja täiustame pinnatöötlussüsteeme eri materjalidele ja eri kasutusoludele. Süsteeme testitakse meie enda laboratooriumis ja nii tagatakse, et need tõesti toimivad.

 

Toodame ka värvimisjuhiseid: kuidas erinevaid pinnakatteid praktikas teostada.

Viime sinu projekti läbi kuni siiditrüki, kokkupanekuteenuste ja logistikani

Võime usaldusväärselt enda haldusesse võtta kogu tarneahela: ostud, kõik hanked, ladustamised, töödeldud pindadega toodete kokkupaneku.

KOKKUPANEKUTEENUSED

Tooted võime kohale toimetada näiteks komplektideks pakituna ja pindtöödelduna kliendi liinile täpselt siis, kui on vaja. Küsi lisa – tarneahelahaldust võib teostada mitmes mõõtkavas.

SIIDI- JA TAMPOTRÜKK

Teostame ka detailitrükki: hoolitseme selle eest, et toodetel on detailimärgised.

TAHAD ROHKEM TEADA?

Tuleme hea meelega rääkima, kuidas oleme lahendanud materjalide, meetodite ja protsessidega seotud probleeme. Selgitame, kuidas meie lahendusi võiks teie firma äritegevuses rakendada.