REFERENTSID

CASE - BUSTER

Usaldasime vastutuse Buster-paatide pinnatöötluse eest Lainisalo Oy-le.

Buster soovis keskenduda brändiga seotud tootearendusele ja alumiiniumi töötlusele. Firma enda pinnatöötlusosakonna pinnatöötlusvastutus siirdus 2009. aastal Lainisalole koos umbes 30 töötajaga. Lainisalo on sealt alates töödelnud kõikide Buster-paatide pinnadja toonud nende pinnatöötlusesse uusi meetodeid. Aastas töödeldakse praegu umbes 2000 paadi pinnad.
''Paatide pinnatöötluse sisseostmisega saime partneri, kelle kõrge professionaalsus ja innovaatiline nägemus aitavad meil arendada Põhjamaade omal alal tuntuimat tootemärki veelgi konkurentsivõimelisemaks ja soovitumaks.'' Juha Lehtola, tegevjuht / Inhan Tehtaat Oy

CASE - PEKKA JYLHÄ

Kunstiteos on alati kordumatu ja hea kunst äratab tundeid ja uusi mõtteid, see eeldab ka tehniliselt teostuselt pürgimust täiuslikkuse poole.

Lainisalo on olnud juba aastaid kunstnik Pekka Jylhä kunstiteoste pinnatöötleja. Oleme sooritanud pinnatöötlust nii kohapeal kui liinidel nii üksikutele teostele kui ka suurematele tervikutele. Lainisalo on valitud Jylhä eelistatud partneriks, kuna ettevõte on erakordselt pühendunud sellele, kuidas iga teose puhul saada võimalikult õnnestunud ja visuaalselt soovitud lõpptulemus.
''Selles pürgimuses on Lainisalo Oy olnud suureks abiks mitu aastat... ja on tulevikuski.'' Pekka Jylhä, skulptor

CASE - PATRIA

2006. aastal valisime oma Hämeenlinna osakonna pinnatöötluspartneriks Lainisalo Oy. Lainisalo on vastutanud meie toodete värvimise ja värvimistehnoloogia sihtriikidesse siirdumise eest.

Patria müüs oma Hämeenlinna värvikoja Lainisalole juba aastal 2006. Lainisalo ostis värvikoja ja personali, st kogu värvimisosakonna. Firmatehinguga arenes Patria Hämeenlinna värvikojast üksus, mis suutis teenindada piirkonnas tegutsejaid ka laiemalt. Samas suudeti alandada kulusid ja lisada professionaalsust.
''Oleme olnud koostööga rahul. Partnerlus on võimaldanud Patrial keskenduda sõidukitehnoloogia arendamisele ning sõidukisüsteemide kokkupanekule.'' Patria

TAHAD ROHKEM TEADA?

Tuleme hea meelega rääkima, kuidas oleme lahendanud materjalide, meetodite ja protsessidega seotud probleeme. Selgitame, kuidas meie lahendusi võiks teie firma äritegevuses rakendada.