KONTAKTID

MÜÜK

Meelis Mooses
Sales Manager
+372 53060636
meelis@lainisalo.fi

Timur Gaissin
International Sales Director
+372 5532234
timur@lainisalo.fi

Marek Reinsalu
+372 58585106
marek.reinsalu@lainisalo.fi

TEENINDUSSEKTORID

Lainisalo Medical

MEDICAL

Lainisalo military

MILITARY

Lainisalo Electronics

ELECTRONICS

Lainisalo automotive

AUTOMOTIVE

Lainisalo maritime

MARINE

Lainisalo-construction

CONSTRUCTION

JUHTKOND

TEGEVJUHT

Pertti Lainisalo
+358 400 701 080
+372 5303 0880

pertti.lainisalo@lainisalo.fi

FINANTSJUHT

Dani Lainisalo
+358 40 708 0260
dani.lainisalo@lainisalo.fi

MÜÜGIDIREKTOR

Meelis Mooses
+372 53060636
meelis@lainisalo.fi

PERSONALIJUHT

Roberta Rebane
+372 54350016
roberta@lainisalo.fi

TOOTEARENDUS

Pertti Lainisalo
+358 400 701 080
+372 5303 0880

pertti.lainisalo@lainisalo.fi

KVALITEET

Evelyn Maala
+372 525 7809
evelyn@lainisalo.ee

LAINISALO INDUSTRIAL PAINTING OÜ - TALLINNA

Märgvärvimise tehase peamised kliendid on elektroonikatööstus, plasti- ja masinatööstus. Kasutuses on kaasaegne märgvärvimise liin, siidi- ja tampotrükk. Meie eesmärgiks on olla Baltimaade turuliider tööstusliku värvimise alal. Meie kasutuses on mitu manuaalvärvimise kambrit ja robotvärvimise liin (4 robotit, 155m liin). Erinevad tootmisliinid võimaldavad efektiivselt pakkuda teenust nii väikeseeriate kui ka suurte partiide värvimiseks. Lisaks pakume kliendile ka tootearendust sobivate pinnakatete leidmiseks. Metalldetailidele on kasutusel 4 etapiline Bonderite eeltöötlus.

Peterburi tee 66/68/70
11415 Tallinn
Estonia

Manager
Evelyn Maala
+372 525 7809
evelyn@lainisalo.ee

Laojuht
Siiri Trei
+372 5900 7316
siiri@lainisalo.fi

Avatud
E – R: 8.00 – 17.00

IDP MASINAPARK:

Märgvärvimine

  • Robotvärvimise liin ABB robotid 4tk
    2 robovärvimise kambrit, mõlemas 2 robotit
    (160m ja 120 riputuskohta / max. detaili mõõdud: 2000 x 1000 x 100mm)
  • Märgvärvimise kambreid 3tk
    (max. detaili suurus: 7000 x 1000 x 1000mm)
  • Väikepartiide värvikambrid 2tkl

Eeltöötlus

  • 4- etapiline Bonderite
  • Lihvimine
  • Maskeerimine
  • Pesukamber
    (max. mõõdud: 2500 x 1200 x 1200mm, max. kaal 200kg)

Muud teenused

  • 5 väriline tampoprint 1tk
  • 1 väriline tampoprint 2tk
  • Siiditrüki lauad 2tk
  • Lihvimise töökohad
  • Loodusliku valgusega kontrollkapp
  • Manuaalhaavleduse kamber
    (max. detaili mõõdud: 1200 x 500 x 500mm)

LAINISALO POWDER PAINTING OÜ - TALLINNA

Pulbervärvimisel on kasutusel kaasaegne täisautomaatne ITW Gema pulbervärviliin. Kasutusel manuaalpüstolid väikeseeriate värvimiseks ja 14 automaatpüstolit suurte partiide värvimiseks. Liinil on värvi taaskasutus-süsteem, mis kasutab värist ca 98%. Eeltöötluseks on 5 etapiline Surtec 609 konversioonkatmine. Teenustena on veel erinevad maskeerimise, lihvimise eeltöötlused ja lisaks pakkimine, komplekteerimine ja logistikateenused.

Ämma tee 78 B, Iru küla
Harju maakond 74206
Estonia

Manager
Marek Reinsalu
+372 58585106
marek.reinsalu@lainisalo.fi

Laojuht
Andre Tute
+372 5624 2019
andre.tute@lainisalo.fi

Avatud
E – R: 8.00 – 17.00

POWDER PAINTING MASINAPARK:

Pulbervärvimine

  • 1 pulbervärvimise liin
    (max. detaili mõõdud: 3000 x 1400 x 800mm)

Eeltöötlus

  • 5 – etapiline Surtec 609 konversioonkatmine
  • Lihvimine
  • Maskeerimine
  • Väikedetailide haaveldus
    (max. mõõdud: 600 x 300 x 300mm)

Muud teenused

  • Ladustuspind 1200 m2
  • Koostamistööd
  • Ladustus/logistika
  • Pakendamine müügipakendisse
  • Komponentide hankimine
  • Pakkekiletus automaat